18 czerwca 2020

1. Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście a Ja was pokrzepię. Ja jestem Życiem i we Mnie są wszystkie źródła. Przychodźcie i bierzcie. Ja, który jestem Miłością pragnę wylewać ją na was. Ja, który jestem Miłosierdziem, pragnę w nim was zanurzyć. Najbardziej pragnę dzielić się Swoim życiem, aby było w was, abyście stawali się prawdziwie Moimi dziećmi, które pragnę mieć wszystkie przy Sobie. Przychodźcie, Ja czekam z otwartym sercem.

2. Radujcie się dzieci Moje, bo Ja jestem pośród was. Ja przychodzę w mocy Mojego Ducha i błogosławię was, umacniam i uzdrawiam. Kocham każdego z was, bardzo kocham i utulam w Moim sercu, przylgnij mocno do Mego serca a Ja zajaśnieję w tobie.

3. Dzieci Moje, przychodzę do was aby dać wam pokój. Chcę wypełnić wasze serca Moim pokojem, który przegoni każdy lęk i troskę. Ja będę w was tak długo jak Mi na to pozwolicie. Tak bardzo chcę aby to trwało cały czas ale to zależy tylko od was. Moja miłość do was jest wieczna i niezmienna. Przyjmijcie ją i pozwólcie się wypełnić. Tak bardzo was kocham.

4. Ja jestem tu po to aby was umocnić, bo sami nic nie możecie uczynić. Poznanie: Bóg zachęca nas aby przyjąć – otworzyć się na Jego moc, która jest wielka łaska.

5. Obraz drobnego opadającego pyłu, który wszystko pokrywa. I poznanie, że ten pył jest jak nasze grzechy, również te drobne, które pokrywają nas i nasze serca. Bóg wzywa nas do sakramentu pokuty i pojednania.

6. Ps 118, 1-8

By |22 czerwca, 2020|Categories: Aktualności, Słowo ze spotkań|

Zostaw komentarz